Payroll

W ramach usługi payroll świadczymy pełen zakres usług kadrowo-płacowych.

Celem jest wspomaganie bądź zastąpienie działu kadr lub/i płac w firmie Klienta.

Oferujemy wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm, zaangażowanie i elastyczność w dopasowaniu się do Państwa potrzeb.

Gwarantujemy wysoki standard obsługi, jakość i profesjonalizm.

Na Państwa rzecz pracować będą doświadczeni specjaliści ds. kadr i płac.

Usługę realizować będziemy w oparciu o program Enova - blisko 7 tys. użytkowników, laureat m.in. nagrody Diament Forbes.

Program umożliwi Państwu stały zdalny dostęp do danych, jest jednym z najbardziej nowoczesnych i przyjaznych w obsłudze.

Korzystają z niego m.in. firmy: LG Electronics ▪ Alior Bank ▪ Axel Springer ▪ Chiquita ▪ US Pharmacia ▪ Yves Rocher, a także PKS ▪ Wyższa Szkoła Biznesu Nowy Sącz ▪ Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie ▪ Min. Kultury ▪ Min. Edukacji Narodowej.

Powierzenie firmie zewnętrznej procesów kadrowo-płacowych oznacza dla przedsiębiorstwa nie tylko znaczną redukcję kosztów, zmniejszenie nakładu pracy i możliwość koncentracji na kluczowym biznesie firmy, ale także zwiększenie elastyczności działania oraz dostęp do nowoczesnych narzędzi zarządzania i kontroli.

Powierzenie procesów kadrowo-płacowych firmie z doświadczeniem w ‘miękkim’ obszarze HR oznacza ponadto stały dostęp do wiedzy i doradztwo przy realizacji projektów rekrutacyjnych, szkoleniowych i budowania kompetencji.

 
Oferujemy następujące usługi:

 

Zachęcamy do współpracy. Wyślij zapytanie